Urban Rush Bolivya ile Abseing-La Paz’da Sky-High!

Çarpıcı ve büyüleyici bir şehri La Paz’a bir gezi planlıyorsanız, burada sizi muhteşem sömürge binalarından daha büyüleyici tutmak için çok daha fazla şey olduğunu göreceksiniz, Mercado de Brujas (Cadı Pazarı ) ve sayısız kültürel cazibe ve müzeler. La Paz, Kiwi’ye ait ve yönetilen kentsel Rush Bolivya olan en iyilerinden biri olan adrenalin yakıtlı macera sporları için gelişen bir merkezdir.

Sadece deniz seviyesinden 3650 metre yükseklikte, dünyanın en yüksek idari sermayesinde değil, aynı zamanda 5 yıldızlı Hotel Başkanının 17. katına ve yan tarafındaki Abseil / Rappel’e ekstra 50 metre daha yüksek bir tırmanabilirsiniz! Gerçek Görev İmkansız tarzında, son 25 metreyi iniş alanına serbest bırakmadan önce, şehrin çok fazla arzu edilen otelin yanından 25 metre aşağı yürüyebilir ve atlayabilirsiniz-hepsi sersemletilmiş ve şaşkın izleyicilerin önünde devam eden bir kalabalığın önünde Aşağıdaki hareketli sokaklarda günlük hizmetleri!

Büyük sıçrama için eğitim!

Sadece 150 Bolivianos (22 UUSD) için, deneyimli ve destekleyici personel, seçtiğiniz süper kahraman kostümü ile birlikte binanın yanından nasıl güvenli bir şekilde yürüyeceğinizi gösterecektir. Biz bir Örümcek Adam ve Ninja Turtle Combo seçti!

Kenara çıkın. Seçim yok, aşağı bakmalısın!

Eğitim duvarından başlayarak, üç hat güvenlik sistemine girmeden ve 50 metrelik düşüşle yüzleşmek için kenara çıkmadan ve kendinizi dikkatini dağıtmaya çalışmadan önce tam talimat ve uygulama alacaksınız. Tüm şehri çevreleyen şehir ve çevredeki Altiplano Sıradağı.

Hazır olduğunuzda, kendinizi pozisyona indirin ve dikey duvardan aşağıdaki yere doğru ‘yürümenize’ başlayın. Yarı noktaya ulaştığınızda, ipi serbest bırakın, kollarınızı açın ve son dakikada çoklu fren güvenlik sistemi tarafından yakalanan serbest düşüş olarak size doğru acele edin! Bu asla unutamayacağınız ve kaçırılmayacağınız bir adrenalin acele.

Urban Rush Bolivya’dan Andee, Roy ve Juma’ya önemli bir teşekkür!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post