Kate’e sorun: Yalnız seyahat ederken insanları nasıl tatmin edeceğim?

Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan bir satın alma yaparsanız, size ek bir ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
E -posta ile paylaş

Yeni normal bölümümüze hoş geldiniz – Kate’e sorun! Seyahat endişelerinizi Kate [AT] AdventurousKate [Dot Com] ‘a “Kate’e Sor” konusuna e -posta ile gönderin.

Merhaba Kate,

İlkbaharda Avrupa’ya gitmek istiyorum ve benimle gidecek kimseye sahip değilim, bu yüzden yalnız gitmem gerektiğine karar verdim. Biraz endişeliyim ama daha önce Avrupa’ya gittim. Londra’ya geri dönmek istiyorum, 10 yıl önce oradaydım ve geri dönmek istiyorum. Bazı tavsiyelerde bulunuyorum.

Bir pansiyonda kalmamı önerir misiniz? Airbnb.com’a bakıyordum ve bu tür ilginç keşfediyordum. En büyük endişemin yalnız olacağım ve gitmeye inanabileceğim tek şey barlar. Başka önerileriniz var mı?

Her şeyden önce, insanları tatmin etmek için barlara gitmeyi önermem – teoride harika ama gerçekten pratikte değil ve Londra gibi büyük bir şehirde hem zor hem de rahatsız olabilir.

Bir pansiyonda kalmak kesinlikle diğer backpackers’ı tatmin etmenize yardımcı olur, ancak seyahat ederken insanları tatmin etmek için tek yöntem değildir. İşte önerilerimden birkaçı:

Couchsurfing’e katılın ve bölgesel etkinlikler arayın. Bu, yeni bir şehirdeki insanları tatmin etmek için mutlak en iyi yöntem buldum. Her büyük şehrin, Londra gibi kanepe sörfü üzerinde kendi grubu vardır ve her grubun kanepelerin olacağı etkinlikler ve aktivitelerle dolu bir mesaj panosu vardır.

Değilse, Couchsurfing mesaj panosuna bir istek koyun. Sadece, “Merhaba, Çarşamba’dan Cumartesi gününe kadar kasabadayım ve insanları tatmin etmek istiyorum. Takılmak isteyen var mı? ” Bunu Buenos Aires’te yaptım ve ne yapacağımı anladığımdan daha fazla davet aldım! Kanepeler, şehirlerine yeni gelenleri tanıtmayı sever. Büyük olasılıkla şovlardan kutlamalara, akşam yemeklerine kadar birkaç davet alacaksınız!

Turlara ve aktivitelere katılın. Çoğu şehir ücretsiz yürüyüş turları yapıyor – işte Londra için bir tane – ve bir tur, aktivite veya sınıfa katılmak, ilgi alanlarınızı paylaşan insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar. Londra, bisiklet turlarından yemek yürüyüşlerine, sanat derslerine kadar her şeye sahiptir. Ayrıca, serin faaliyetlerde indirim oranları için gelmeden birkaç ay önce Groupon London için gösterim.

Hedefinizdeki arkadaşların bağlantılarını arayın. Londra, büyük olasılıkla orada yaşayan birkaç arkadaşınız olan büyük bir şehir. Arkadaşlarınızdan herhangi birinin şu anda Londra’daki herhangi birini anlayıp anlamadığını görünce bir Facebook koşulu koyun.

Birisi arkadaşlarından veya kuzenlerinden bahsediyorsa, ziyaretçilere önerilecek bir veya iki özel etkinliği olup olmadığını soran bir Facebook mesajı bırakın (korkunç “Benim için herhangi bir tavsiyeniz var mı?”) Birkaç e -posta alışverişinde bulun ve biraz dostluk kimyası var gibi görünüyorsa, onu bir kahve için çıkarmayı teklif edin.

Bir kutlama pansiyonu bulun ve barda veya salonda takılın. Genç backpackers’ı tatmin etmek istiyorsanız, buraya gittiğiniz yer! Hosteller ayrıca pub taramaları gibi aktivite kayıtlarıyla doludur. Şehirlerdeki pansiyonların sıklıkla anahtar kart güvenliğine sahip olduğunu unutmayın, ancak çoğu zaman çubuk herkes için kullanılabilir.

Sadece açık ol. Arkadaşça davran. Normalde evde konuşmayacağınız insanlarla konuşun. Normalde evde denemeyeceğiniz şeyleri deneyin. İnsanlara kendileri hakkında endişelerinizi sorun. Açık olduğunuzda, arkadaşlığı nerede keşfedebileceğinizi asla anlamıyorsunuz. Sokaktaki köpeklerden kaçınmak için Bali, Ubud’daki bir sanat galerisine rastladığım geceyi hatırlamayacağım ve çok fazla yeni Endonezya arkadaşı kazandı!

Ve Londra’daki çoğu insanın biraz ayrıldığını unutmayın – ancak bu düşmanca oldukları anlamına gelmez.

PS – Şimdi Londra’da çevrimiçi. Ve okuyucularımla tatmin olmayı seviyorum. Umarım ziyaret ederken etrafta olacağım.

Yalnız seyahat ederken insanları nasıl tatmin edersiniz?

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post