6 Bütçe germe önerileri Seyahatinize ek üst düzey eklemek için

Tarzda seyahat etmekten çok daha ilginç bir şey yoktur. İster havaalanına gidiyor olun, isterse bir yolculukta olsanız da, küçük bir bütçeyle üst düzey seyahat etmek için bazı en iyi önerileri bir araya getirdik.

İçindekiler

1. Kısa tatiller için daha iyi kalın
2. Bir yolculuğa çıkın
3. Düşük sezonda seyahat
4. VIP salonuna girin
5. Yükseltme talep etmeye çalışın

1. Kısa tatiller için daha iyi kalın

Hafta sonu için dünyanın yarısında yerinden çıkmanın, tatil bütçenizi geçirmek için vahşi ve maceracı bir yöntem olduğuna inanmakla birlikte, daha kısa tatiller için daha iyi kalmak çok daha mantıklı. Üst düzey konaklama, geziler ve yiyecekler için paranızı tasarruf edin ve daha sonra mali durumunuz izin verdiğinde uzun bir mola için uzun mesafe gidin.

Uçuşlar, oteller, araç kiralama ve hatta paket tatillerinde fantastik teklifler keşfetmek için tercih ettiğimiz yerlerden biri Travelocity. Maliyet eşleşmesi güvencesi, daha ucuz, benzer bir yolculuk keşfederseniz farkı iade edeceklerini ima eder!

2. Bir yolculuğa çıkın

Her ne kadar çok sayıda seyir tatilinin sadece seçkinler için olduğuna inanmasına rağmen, pazar son yirmi yılda uzun bir yöntem oldu ve dünyanın dört bir yanında yelken açmayı her zamankinden çok daha ekonomik hale getirdi. Resim seyir gibi operatörler, Norveç, Güney Amerika, Avrupa ve Akdeniz gibi temel yerlere tatiller sunar ve bir sonraki kaçamağınız için her zamankinden daha fazla seçenek sunar. İster güneşte bir hafta arıyor olun, ister kültürel açıdan zengin bir keşif gezisine hazır olun, seyir bir tatil olmasını istediğiniz her şey olabilir-sadece yüzme kostümlerinizi paketlemeyi hatırlamayın!

3. Düşük sezonda seyahat

Hanelerin çoğunluğu ve yaz aylarında jet atmak isteyen turistlerle, düşük sezonda tatilinizi geri çekmenin yanı sıra geri çekilmenin yanı sıra geri çekilmesi mantıklıdır. Oteller, uçuşlar ve demetler sonbaharda ve baharda sık sık pahalıdır, bu yüzden etrafına bakın ve paranız için neler keşfedebileceğinizi görün. Sezonun dışında seyahat etmek sadece banka bakiyenize fayda sağlamakla kalmaz, ancak hedefinizin daha sessiz olduğunu ima eder – bu kadar daha fazla zaman harcayabileceğinizi ve sıraya girmek yerine aktivitelerin tadını çıkarabileceğinizi ima eder!

4. VIP salonuna girin

VIP Lounge’a yükseltme için ödeme yapmak, tatilinize bir patlama ile başlamak için şaşırtıcı derecede ekonomik bir teknik olabilir-ayrıca yüksek flyers ve birlikte seyahat edeceğiniz VIP’lerle karıştırmak olabilir. Birçok büyük havaalanı ve transfer merkezleri, bir geçişle erişilebilen VIP salonları sunar – kendiniz satın alın, ayrıca seyahat etmeden önce gazetelerden, içeceklerden ve yiyeceklerden memnun edebileceksiniz, size bir olasılık sağlayabilirsiniz. Gevşemenin yanı sıra yolculuğunuza biraz ışıltı ekleyin.

5. Yükseltme talep etmeye çalışın

Uçuşunuzda yükseltmek tamamen mümkündür – ancak esas, dostça, olumlu ve minnettar olmaktır. Kendinize temel veya ‘elit’ olarak görülme olasılığınızı sağlayacağınız için otelinizde veya check-in sayacınızda önlük. Başka bir deyişle, birinci sınıftaki geri kalan insanların gibi davranırsanız, orada kendiniz bitmesi çok daha olasıdır.

Ekonomik İklim Sınıfında Yaşam!
Bir yükseltme almanın bir başka tekniği, seyahat acentesine önemli bir etkinliği kutladığınızı söylemektir – balayı, yıldönümleri ve doğum günleri bir yükseltmenin harika nedenleridir. Garsonunuza, operatörünüze veya seyahat acentesine onlarla özel bir an geçirmeyi seçtiğinizi söyleyerek, size temel müşterilerinden daha olağanüstü bir hizmet sunmaya meyilli olacaklardır.

Araba Kiralama İpucu: Seyahat ederken her zaman kendi aracımızı kiralamaya çalışıyoruz, kendi programımızda dövülmüş yolları kontrol edebilmemiz için. Geziniz için kiralık araçlardaki en iyi teklifleri inceleyin ve bağımsızlığınıza göz atın! Şimdi ucuz maliyetleri kontrol edin!

Pinterest’te misin? Bunları sabitleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post