Konuk Postası: En havalı, yaz için gözden kaçan kaçış destinasyonları

Weather.com’dan en iyi kriterlerimize uygun hedef rehberliklerini istedik – aileler, serin yaz havası ve turist kalabalığı yok. Bazı önerileri şaşırtıcı olabilir, Jackson Hole’ı al. Ancak, Jackson Hole’da çok sayıda Temmuz harcadık ve hiç kalabalık hissetmedik. Yani, arabayı paketleyin ve daha serin meralar için dışarı çıkın. Ekim hakkında Arizona’da görüşürüz.

Bu yaz ısıyı yenmenin yeni yollarını keşfetmek isteyen maceracı tatilciler için, endüstrinin birçok kişisel ve doğru hava durumu ürünleri paketi olan Weather.com, büyük geziler için önerilerini paylaşıyor ve rekor yüksekliklere yönelik bir sezondan kaçmak için önerilerini paylaşıyor. ülke. Ortak gezgin tuzaklarından uzak duran Myweather, bir yaz tatili planlarken genellikle göz ardı edilen 7 yerli destinasyonu (ve onları serin yapan mütevazi faaliyetleri) seçti.

Aşağıdaki konumlar tutarlı ve çekici yaz havası, harika cazibe merkezleri ve her türlü gezgin için bir şeyler sunan bir dizi diğer itirazlara göre seçilmiştir:

Breckenridge, Colorado – Ortalama Temmuz Yüksek: 73 ° F
Bu konuda harika olan: Bu kış sezonu harikalar diyarı, yıl boyunca sizi meşgul edecek aktivitelerle yıllık 300 günlük güneş ışığına sahip bir kayak kasabasından çok daha fazlası. Breckenridge Fun Park, bol yürüyüş, beyaz su rafting ve kıta bölünmesinin pitoresk manzaraları ile birlikte 2 mil yüksekliğinde güzel gondol ve kayak asansör sürüşlerine sahiptir.

Üst Yarımada, Michigan – Ortalama Temmuz Yüksek: 73 ° F
Bu konuda havalı olan: 150’den fazla şelale, 40 deniz feneri ve kamp, tekne, balıkçılık ve diğer açık hava aktiviteleri için ideal olan bir arazi ile Üst Yarımada, ülkenin beş büyük gölünün üçü boyunca 1.700 mil kıyı şeridi vardır. Maceracı olmak ister misin? Bir cam tabanlı gemi enkazı tekne turu almayı deneyin.

San Francisco, California – Ortalama Temmuz Yüksek: 68 ° F
Bu konuda harika olan: Alcatraz, Golden Gate Köprüsü ve Ghirardelli Chocolate Co.’ya ev sahipliği yapmanın yanı sıra, San Francisco, büyük ABD şehirleri arasında en havalı günlük yaz sıcaklıklarına sahiptir. Aslında, popüler bir alıntı (yanlış Mark Twain’e atfedildi) şöyle diyor: “Şimdiye kadar harcadığım en soğuk kış sezonu San Francisco’da bir yazdı.” Red Wine Country ve Fisherman’ın Rıhtımı popüler gezgin destinasyonları iken, Monterey Yarımadası daha az seyahat edilen bir yan yolculuktur. Yaz olsa da, bol miktarda katman getirdiğinizden emin olun!

Jackson Hole, Wyoming – Ortalama Temmuz Yüksek: 81 ° F
Bu konuda harika olan: Nefes kesen manzaralar, Milli Park erişimi ve Whitewater Rafting Mekke – bu Jackson Hole. Bir nehirden yavaşça yüzerse hızınız çok daha fazla ise, bunu da yapabilirsiniz. Grand Teton ve Yellowstone Park, eşsiz fotoğraf fırsatlarıyla harika yürüyüş, tırmanma ve su aktiviteleri sunar. Wyoming’in gündüz sıcaklıkları yaz aylarında 70’lerde ve 80’lerde çalışıyor, ancak hava gün batımından ve nem yıl boyunca düşük olduktan sonra hızla soğuyor.

Portland, Maine – Ortalama Temmuz Yüksek: 79 ° F
Bu konuda harika olan: Atlantik Kıyısı ve Appalachian Dağları ile sadece 45 dakikalık bir arabayla, Portland her iki dünyanın da en iyisine sahip. Bon Appétit’in kısa süre önce Portland’ı “Amerika’nın En Food Small Town” olarak adlandırdığı arasında da iyi mutfak var. Mutfak lezzetlerini yürüyerek veya arabadan örneklemenize yardımcı olacak gezilerle, Maine’nin sahil iklimi, yaz boyunca rahat ve düşük nem ile rahat ve düşük nem ile serin esintiler ve sıcaklıklar yaratır.

Olimpiyat Milli Parkı, Washington – Ortalama Temmuz Yüksek: 73 ° F
Bu konuda harika olan: Washington’un Olimpiyat Yarımadası’nda bulunan bu milyon dönümlük Milli Park, yağmur ormanından kar tepesinde dağ zirvelerine kadar üç büyük ekosistemi kapsıyor. Burada yürüyebilir, sırt çantası, kamp veya balık olabilir, ayrıca Ranger liderliğindeki sayısız programdan birine katılabilirsiniz. Yazlar adil ve sıcaktır, 65-75 derece arasında yüksektir. Düşük vadiler sabahları sisli olmasına rağmen, yaz aylarında az yağmur yağıyor.

Chena Hot Springs Resort, Alaska – Ortalama Temmuz Yüksek: 73 ° F
Bu konuda harika: Fairbanks’a 60 mil uzakta bulunan Chena Hot Springs, efsanevi iyileştirici mineral suları, yenilenebilir enerji turu ve çalışan bir köpek kulübesi sunuyor. Serin tutmak için Aurora Buz Müzesi’ni de ziyaret edebilirsiniz. Dünya buz sanatı şampiyonları Steve ve Heather Brice tarafından korunan müze, Amerika’daki tek buz oteli olarak başladı. Yaz günleri havadar, kuru ve sıcaktır – tekne gezisi, balıkçılık ve diğer açık hava aktiviteleri için idealdir. Bölgede yıllık 12 inçten daha az yağış vardır.

İlişkili

Konuk Postası: Bankayı kırmayacak bir kaçış noktası için en iyi 5 aile yol gezisi mi yapıyor? Önde gelen bir kaçış kiralama web sitesi olan Flipkey.com’dan Dan Weisman’dan bize yol gezisine layık, aileler için harika ve ziyaret etmek için harika olan destinasyonların bazı önerileri vermelerini istedik.
13 Temmuz 2011 “Konaklama”

10 ünlü San Francisco destinasyonlarınull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post