Justfly Reviews: Bir yolculuğa

hayatta kalmanın 5 mükemmel yolu son on yıllarda hava yolculuğu giderek daha popüler hale geldi. Ve orada gerçekten bir sürpriz yok. A noktasından B noktasına ulaşmanın en verimli modu. Hızlıdır ve her yıl daha ucuz hale gelir.

Buna rağmen, birçoğu hala birçok nedenden dolayı iyi bir eski yolculuk tercih ediyor. İlk olarak, aracın tam kontrolüne sahipsiniz. Gecikmelerden endişe duymanız ve birden fazla güvenlik kontrolü ile sorun olmanıza gerek yoktur. İkincisi, biraz gizliliğiniz var. Sesli bir çocuk koltuğunuzun arkasını tekmeleyen veya sesiniz biraz yüksek seslenirse endişelenen bir çocuk yoktur. Ancak en iyi nedeni, sadece A ve B puanlarının değil, aynı zamanda aradaki tüm durakların tadını çıkarmanıza izin verir. Durun ve her zaman kurtulun. Ve eğer arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat ediyorsanız, uzun sürüş birbirlerinin şirketinin tadını çıkarmak ve eğlenmek için daha fazla zaman anlamına gelir.

Ancak, dikkatli değilseniz, yol gezileri bir anda çirkinleşebilir. Yakında sevdiğiniz insanlarla bir yolculuğa çıkıyorsanız, en zorlu uzun vadeli arazi yolculuklarında bile hayatta kalmanın bazı denenmiş yolları.

Bu kılavuzda ne kapsıyor?

1. İki sürücü birden daha iyidir.
2. Mola alın. Gerçekten.
3. Size eğlence getirin.
4. İyi şeyleri paketleyin.
5. Kendinizi evde yapın.

YouTube hakkında daha fazla ipucu ⬇️⬇️r musun yayınlar:

1. İki sürücü birden daha iyidir.

CC0 KAMU Alanı / Pixabay
İdeal olarak, grubunuzda bir arabanın nasıl kontrol edileceğini bilen iki kişi olmalıdır. Sürücüler genellikle direksiyonun arkasında rahat görünüyorlar, ancak gerçek şu ki, sürüş yorucu ve fiziksel olarak talep edici olabilir. İki sürücüye sahip olmak, sürücüler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Sürüş sırasında uyuşukluk gerçek bir tehdittir ve sürücüyü aşırı çalışmıyorsanız kolayca kaçınabileceğiniz şeylerden biridir. Bu şekilde, herkes arka koltuk partisinin bir parçası olma şansı da kazanıyor.

2. Mola alın. Gerçekten.

CC0 KAMU Alanı / Pixabay
Her ne sebeple olursa olsun, bir noktada durmanız gerekir. Bu fırsatı arabanızı dışarı çıkarın ve yaklaşık beş dakika uzatın veya manzaraları alın. Yapabiliyorsanız, geziden önce bile pitstoplarınızı tanımlayın. Size her iki saatte bir dört gözle bekleyeceğiniz bir şey verecektir. Hem zihniniz hem de bedeniniz için sağlıklı.

3. Size eğlence getirin.

CC0 KAMU Alanı / Pixabay
Bunlar, önceden dinleyeceğiniz müziği ince ayarla olabilir. Sürüş, bir kitapta paketleme veya öğrenebileceğiniz okuma materyalleri değilseniz, seyahat süresini daha üretken hale getirmenize yardımcı olabilir. Diğer gezginler, yolda sesli kitapları dinler veya sadece medya yüklü iPad’lerde paketler; Sürüş sırasında eğlence sizi uyanık tutacak ve ilerideki görevle ilgilenecektir. Bir yolculuğa çıktığınızda size yardımcı olabilecek ve size yardımcı olabilecek seyahat uygulamaları hakkında okumak için bu Justfly Uygulama İncelemelerine göz atın.

4. İyi şeyleri paketleyin.

CC0 KAMU Alanı / Pixabay
İyi yemeklerden-çıkışlardan veya ev yapımı yemeklerden-rahat battaniyelere ve yastıklara kadar, uzun vadede ne paketleyeceğiniz konusunda çok düşünmek için harcayacağınız küçük zaman. Arabanızın içinde saatler geçireceksiniz, miller önünüzde uzanmış ve konfor özlemi sürünürken her küçük şey önemlidir. Bu yüzden Roadtrippers önceden planlamalı ve araçlarını onları yapacak şeylerle yüklemelidir. sürüş keyfi.

5. Kendinizi evde yapın.

CC0 KAMU Alanı / Pixabay
Bir grupla arabalara binmek uçak gezintilerinden çok fazla sapabilir. Belirlenmiş sürücü değilseniz, yol gezileri uykuyu yakalamak için bolca zaman verir. Konuşmaya ve komik bankalara katılın. Ya da “aşağı zamanlar” sırasında araba penceresinden geçen çarpıcı manzarayı daha rahat ve sakin bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yolculuğun kısımlarında uyuyun. (Yine, araba kullanmıyorsanız!)

Justfly incelemelerimiz hakkında ne söyleyebilirsiniz Bir yolculuğa çıkmanın 5 mükemmel yolu? Ekleyecek bir şeyiniz varsa, yorumlarınızı burada bırakmaktan çekinmeyin!

2⃣0usuz1⃣7️⃣ • 1 100⃣ • 3 100⃣1 100⃣

YouTube için daha fazla ipucu ⬇️⬇ates

İlgili Mesajlar:

Hindistan’da seyahat ederken tasarruf etmenin 8 yolu

Londra’dan Paris’e – Ucuz Yol

Akdeniz kruvaziyer operatörleri paketinden seçmek

Seyahatlerinizi finanse nasıl yardımcı olur

Bir Bütçede Bangkok: Seyahat Rehberi

Yaşamak ve çalışmak için 9-5’inizi bırakın (David Getman)

Kiwitaxi ile güvenli havaalanı transferleri nasıl rezervasyon yaptırılır

Farklı kamp siteleri için nasıl paketlenir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Güney Meksika’yaGüney Meksika’ya

2 aylık gezimizin bir turu “Meksika, tatil köyleri, plajlar ve speedoslardan başka bir şey değil!” “Azteklerin Ülkesi” na bu son seyahatten önce düşünürdük. Meksika’nın görüşlerimizi temel almamız gerekiyordu, 2007’de bir