Amerika’nın Perili Şehirler

Sonbahar havada ve Cadılar Bayramı temalı yol gezilerine inanma zamanı. Kalbin zayıflığı için değil – özellikle de genç gençlerin ve aşırı aktif hayal gücüne sahip olanlarımız için değil – Amerika’daki çok daha perili şehirlerden birkaçının bu listesini kurdum.

Hepsinin tarihi bir unsurun yanı sıra bir tür rehberli gezi veya özellikle tarihi ve perili bir bölgeye sahiptir. Mümkün olduğunda, hayaletler veya hayalet hikayeleri olan konaklama yerlerinden bahsediyorum. Memnuniyetle dolu!

Helena, Montana

Helena, Montana 1864 yılında şansını sadece bir “son şans” sağlayan dört ihmal edilen madenci grubu için kuruldu. Daha sonra Helena olarak adlandırılacak olan son olasılık olarak adlandırılan bir vadide zengin vurdular. Altın, hayatın her kesiminden insanları Helena’ya getirdi: tüccarlar, politikacılar, Çinli göçmenler, fahişeler ve con sanatçılar. Vahşi Batı Vigilante Adalet ünlüdür ve madencilik kampının asılı ağacı, her yaştan toplanması ve ölüm hayaletini alması için bir yerdi.

Bugün Reeder’in Alley şehrin sadece küçük bir bölümü. O günlerde, sokak Pennsylvanian tuğla mason Louis Reeder tarafından geliştirilen bir merkezdi ve aynı zamanda büyük bir madencilerden büyük vurmaya çalışan tek madencilerdi ve sarhoş kavgalar, moonshing ve fahişe için kötü şöhretli oldu. Bugün belirtiler, bu tarihi dönüm noktası, sokak alanlarını ofis olarak kiraladı. Kiracılar her türlü diğer dünya faaliyetlerini deneyimler; Pennies genellikle bakıcının kabininde dizilmiş görünür ve ofis kopya makineleri boş sayfaları fişten çekilinceye kadar yazdırır. Boulder Hotsprings perili, ancak bir kapalı sağlık kulübü ve ısıtmalı dış havuz kullanıyor (biz geçen yaz bu yeri kontrol, ancak geceyi lodge geçirmedi).

Ziyaret etmek:

Deadwood, Güney Dakota

Deadwood. Adın kendisi, doğrudan Dime Store romanlarından sakinlerle birlikte, vahşi ve yünlü bir batı resimlerini çağrıştırıyor. Altın ve Altın ile birlikte giden her şey üzerine kurulan, 1876’da Deadwood bugün Güney Dakota’nın Kara Tepeleri’ne seyahat eden ziyaretçiler için durması gereken bir durma kalıyor. Tüm mahalle, sadece müzelerin yanı sıra ekranların değil, aynı zamanda çevrimiçi tarih canlandırmalarının yanı sıra kutlamaların tam olarak nasıl kullanıldığına dair bir fotoğraf çizdiği ulusal bir tarihi dönüm noktasıdır. Kalbinde çok daha fazla şey için, yıl boyunca kullanılan hayalet ve paranormal geziler var. Bu geziler, Deadwood’un Bullock Hotel, Fairmont Hotel & Oyster Körfezi ve Adams House gibi dönüm noktası tarihi mülklerini sergiliyor ve ayrıca Yesteryear’ın yaşam yöntemine bir bakış sunuyor.

Seth Bullock, Deadwood Frontiersman, hala geliştirdiği otelde dolaşıyor (Bullock Hotel, Primary Street, Deadwood) ve bazı konuklar gerçekten şerifi görme umuduyla kalıyor. Fairmont Hotel & Oyster Bay, Dead Veri ve Ghost Lab dahil olmak üzere birçok paranormal televizyon şovunda yer aldı.

Ziyaret etmek:

Cape May, New Jersey

New Jersey, Cape May, Ulusal Tarihi Landmark City, Amerika’nın en eski sahil tesisi ve paranormal aktivitenin “sıcak yatağı”. 1879 Emlen Physick Estate (Cape May’ın orijinal perili evi olarak kabul edilen) içindeki hayalet araştırmalarının yanı sıra Viktorya maneviyatlarına ilişkin tartışmaların yanı sıra, Sanat ve Berhitalar için Orta Atlantik Merkezi Web sitesine bakın. Yıl boyunca Cape May’da hayaletle ilgili faaliyetlerin toplam listesi.

Diğer birçok New Jersey Shore kasabasından farklı olarak, Cape May sonbahar, kış ve bahar için “biniş” yapmaz; Gerçekten yıl boyunca bir hedef. Ulusal tarihi dönüm noktası statüsünden beri, Cape May’da herhangi bir zincir otel veya restoran keşfedmeyeceksiniz. Cesur hissediyorsanız, hayalet avcılarında yer alan tamamen operasyonel güney konağında kalmayı düşünün.

Ziyaret etmek:

Silver City ve Wallace, Idaho

Zirvede, Madencilik Town Silver City, Idaho, yaklaşık 2.500 nüfusa, kendi gazetesine ve bölgedeki ilk telgraf kablosuna sahipti. Silver City, 300’den fazla ev, 75 hizmet ve küçük bir Chinatown ile övünüyordu. Çağdaş bir hayalet avcı oyun alanı, Silver City’nin yazlık nüfusu çok veya daha fazla ve kış aylarında sadece bir taneye düşüyor.

Tarihi Jameson Restaurant Saloon’un yanı sıra Inn in Wallace (Silver City’nin kuzeyindeki nefes kesen bir gün sürücüsü), Jameson’un hayaleti olan Maggie, görünüşe göre uzun, akışlı bir Viktorya elbisesi giymiş Space 3’te yaygın olarak görülüyor. Maggie, Jameson Inn ile birlikte ve bir sigorta iddiasıyla zengin vuran bir adamı beklemek için Space 3’e denetlendi ve asla şehre geri dönmedi. Maggie öldükten sonra bir sürü inanıyorum ki, tarihi Jameson Restaurant Saloon ve Inn’i beklemeye devam etmek için Inn’e geri döndü.

Ziyaret etmek:

Portsmonullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post