Romantizmi nasıl tanımlıyorsunuz?

Bizim için seyahat, partnerinizle yapabileceğiniz en romantik şeylerden biridir. Aynı zamanda ilişkinizin müthiş bir testidir. Birlikte o zamanın uzakta olmanın birbirimizi daha iyi tanımamıza gerçekten yardımcı olduğunu gördük.

Stayz Yıllık Ödülleri Romantik kategorisini yargılamamız istendiğimiz için çok heyecanlıydık. İşte karar verdik.

Stayz, en romantik mekanlarının hakimleri olarak bize yaklaştığında, mükemmel bir uyum gibi görünüyordu. Stayz’ı kullanmayı seviyoruz. Avustralya’daki gezilerimizi planlarken, ülke çapında olağanüstü bir ev ve misafirhane kaynağı var.

Otellerde kalmayı sevdiğimiz kadar, hafta sonları uzaklara gitme konusunda gerçekten özel bir şey var.

Romantizm tanımınız nedir?

Bizim için romantizm sessiz lüks ve gizlilik karışımıdır. Zirvede çok fazla bir şey gitmiyoruz; Kendini rahatlamak istiyoruz ve kendi alanımıza da sahip olmak istiyoruz. Bunu söyledikten sonra, bir çift için çok büyük bir evde zıplamayı sevmiyoruz.

Tabii ki konum da büyük bir faktördür. Biz inanılmaz bir manzara veya plajda veya dağlarda bir yerde kalmak için softies.

Sonunda yerin nasıl dekore edildiğini ve tasarlandığını görmek isteriz. Sessiz renkler ve rahat ama zarif mobilyalar her zaman bizi kazanacak. Eşsiz binalar da dikkatimizi yakalar.

Kalmak için romantik bir yer yapan neyin iyi bir fikrimiz olmasına rağmen, kazananların bu yılki Stayz Ödülleri’nin romantizm kategorisi için kim olması gerektiğini çalışmakta gerçek bir sorun yaşadık.

Bazı olağanüstü mülkleri yürüten tüm finalistleri tebrik etmek istiyoruz.

Ve kazanan…

Tüm kutularımızı işaretleyen ve bizim için gerçekten göze çarpan tek yer, Tazmanya’daki Thalia Haven, benzersizliği, gizliliği, tamamen ızgaradan çıkması ve gerçekten kurtulup birlikte zaman geçirebileceğiniz gerçeğidir.

Ve sadece o banyoya bak!

Thalia, Tazzie’nin doğu kıyısında, Hobart’ın izole edilecek ama ürpertici olmayacak kadar yakın olandan yeterince uzakta güzel bir konumdadır!

Thalia Haven’ın ulusal ödülü almasının yanı sıra devlet kazananları da vardı. Onları buradan kontrol edin:

NSW: Glashouse Rainforest Retreat, Woolgoolga.
QLD: Dell Stone, Currumbin.
SA: Kale Keep, Stirling.
Vic: The Estate, Trentham.
WA: iyonize, Yallingup.

Romantizmi nasıl tanımlıyorsunuz? Kaldığınız en romantik yer nedir? Sence en romantik olanı seçtik mi? Bize yorumlarda söyleyin!

Fotoğrafçı Ray Joyce’un görüntüleri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post