Mutfak gizli bir önizleme, Anneler Günü ve Bir Gün Dışarıda

Liman şehrinin bu açıdan görünümü asla sıkıcı olamazdı, değil mi? Ve tüm yağmurdan sonra, en azından kısa bir süre için çok daha kuru bir Sydney’i dört gözle bekliyoruz.

Burada Romance HQ’da yoğun bir hafta oldu – işler sessizleşmiyor gibi görünmüyor. Bu hafta yemimizin tadını çıkarın. Gerçekten çok güzel şeyler var!

Her neyse, işte kare pencereden haftamız!

Bu gece gerçekten kendinden geçmişiz. Arkadaşımız Dave’in evindeyiz, restoranının yemeklerinin gizli bir önizlemesini alıyoruz – bir Pazar günü bitirmenin harika bir yolu. Dave ve hizmet ortağı/şef Tota, bitki galerisini açmak üzere.

Bitki galerisi, gerçek bir farkla çiğ vegan yiyecekler sunacak. Bu onların tiramisu ve kanlı lezzetli. Ne yaptıkları hakkında daha fazla ayrıntı için Facebook sayfalarına göz atın.

Evet, Pazartesi gecesi, ama bu önemli. Burada hizmet verdikleri iki yeni demleme yapmak için Royal Albert’teyim. Holgate Brewhouse yeni bir IPA yaptı – Millenium Falcon ve Feral Brewing Dark Boris adlı çok güçlü bir karanlık bira yarattı. Bir zamanlar çılgın Moonshine Amca’yı tutan fıçılar kullanıyorlar. Sonuç oldukça zihin bükme!

Bu lezzetli eşyaları Cesaret Nip’den harika arkadaşımız Kathleen ile örnekleyecek kadar şanslıyım – Çılgın Amca ve Ölü Adam’ın Damlağı’nın Damlağı sadece 2 İnanılmaz Aussie Craft Spirits.

Güneşi tekrar uygun şekilde görmek çok mutlu. Geçtiğimiz birkaç hafta çok kasvetli. Sydney, arkasındaki mavi gökyüzü ile çok daha iyi görünüyor. Umarım bu gelecek şeylerin başlangıcıdır.

Bayan Romance ve ben bu öğleden sonra Glebe’deyiz. Ona yakınlarda öğle yemeğini nereden seçeceğini sorduk ve bize küçük bir Japon yeri hakkında bilgi verdi. Sonunda yanlış olana başladık, ama yine de öğle yemeğimden çok memnunum.

Sushi Garden bu Gyoza Ramen çok lezzetli ve inanılmaz bir değer sadece 9 $!

Bu sabah, Bayan Romance ve ben Bondi’ye plajda biraz zaman geçirmek ve Kuzey Bondi’deki güverte ve salonda bir ısırık elde etmek için geldik.

Kışın sahilde olmayı seviyoruz. Çok daha az insan var ve yüzme kostümünüzde daha az beklenti var!

Her neyse, güverte ve salonda kahvaltım inanılmaz. Paprika biber kızarmış patates, gevrek chorizo, roket ve siyah fasulye salsa ile haşlanmış yumurta ve yarı yarısı ve yarısı bir avokado. Ve gerçekten iyi kahve. Bu hafta Sydney Post’taki 24 saatimizde neden buraya gelmenizi önerdiğimizi hatırlattı.

Bondi Plajı’nın güney ucundaki Iceburg’lar her zaman son derece fotojeniktir, ancak gökyüzü bu mavi ve havuz bu kadar boş olduğunda, daha da güzel.

Güzelden bahsediyorum, işte Bayan Romance! Bondi’deki duvardaki interaktif sokak sanatının tadını çıkarıyor. Kelsey Motague tarafından yapılan bu kanatlar çok havalı. Diğer eşyaları da harika. Instagram’da kontrol edin.

Bondi’de geçirdiğimiz zamandan sonra, bir film yakalamak için şehre Verona sinemasına geri dönüyoruz. Verona ve aslında tüm saray sinemaları hakkında en iyi şey, barda bir içki alıp filmin içine alabilmenizdir. Ayrıca, elbette yerel hizmeti destekliyorsunuz.

Spritz Aperol’umuzu gençken kontrol etmeye götürüyoruz – Ben Stiller filmi. Kötü değil ama muhtemelen tekrar zevk almak istediğim biri değil.

Bu sabah Bondi’ye geri döndük! Belki buraya adım atmalı ve seyahatten tasarruf etmeliyiz.

Her neyse, bugün bu imza yemeği – gevrek haddelenmiş yumurta, siyah fasulye kişnişinde ve chorizo ​​ile ilgili yeni menülerini denemek için Harry’nin Bondi’deyiz. Sonunda yıllardır burada olan orijinal Espresso Bar’da açtıkları uzantıyı kontrol etmek için bu sabah birkaç yemek daha deniyoruz, ancak bence bu kitaplarımda bir kazanan.

Harry’de neler olup bittiği hakkında biraz daha fazla bilgi için bu alanı izleyin.

Bayan Romance bunu bugün aldı. Üzerinde fotoğrafları olan 9 marshmallow’dan biri! Schwarzkopf’daki arkadaşlarımızdan büyüleyici bir hediye ve fikri seviyoruz. Onlar Boomf adlı bir şirket tarafından-çok duyusal büyülü marshmallow!

9 bireysel marshmallow üzerine basılmış sevdiğiniz fotoğraflarınız olabilir veya yapboz olarak yerleşmiş bir büyük fotoğrafa sahip olabilirsiniz. En iyisi, dünyanın herhangi bir yerine ücretsiz olarak gönderiliyorlar!

Bu gece Bayan Romance ve ben tanıdığımız en havalı 4 kişiyle dışarıdayız: Stevie English Hair’den Stevie ve Mel ve Refoil’den Paul ve Ewelina.

Masum bir kokteyl ya da iki olarak başlayan şey, bir köri puro dolu bir içme seansı sona erdi. Şanslı bu kötü çocukları yanımda getirdim, değil mi?!

Fotoğraf Stevie’nin izniyle!

Bugün Avustralya’da Anneler Günü. İşte anneme – İngiltere’ye geri dönse bile. O olağanüstü bir bayan ve onu çok seviyorum – bu arada solda olan o.

Sanırım bu fotoğrafta bana çarpan şey, yemek kasesinin ne kadar büyük olduğu. Kelimenin tam anlamıyla gövdemden daha büyük. Demek istediğim, sadece şeylerin olduğunu kanıtlıyorGerçekten değişme, değil mi?

Haftan nasıldı? Heyecan verici bir şeye ulaştın mı? Anneler Günü için ne yaptın? Bize yorumlarda söyleyin!

Bay ve Bayan Romance tarafından Instagram tarafından görüntüler: @MrandmrSromance, @hairromance, @Christina.Butcher – MRS R’nin Insta Hesabı ve @angryBastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post