Leros’ta performans gösterilecek en iyi şey, Yunanistan [önerilen turlarla]

Yakında Leros’a seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Önerilen turlarla luos’ta performans gösterilecek şeyler hakkında aşağıdaki ipuçlarımızı kontrol ettim!

Fotoğraf: Pug Woman CC tarafından 2.0
Güney Ege Denizi’ndeki Dodecanese’de bir belediye olan Leros, Yunanistan’da bir adadır. Bu ada, tarih bakımından zengindir ve muhteşem manzaralarla övünür. Burada, bir tünel savaş müzesine gidebilir, antik kaleler ve kiliseleri görebilir, plajda rahatlayabilir ve şarap tadımı deneyebilirsiniz! Tüm bunlar leroslarda mümkündür. Dolayısıyla, ziyaret edebileceğiniz yerler hakkında daha fazla bilgi edinmeyi merak ediyorsanız, aşağıda okumaya devam edin.

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Antiparos, Yunanistan’da performans gösterilecek 10 en iyi şey [önerilen turlarla]

Yunanistan’da Girit Adası’nda 5 gününüz nasıl geçirilir

Mykonos, Yunanistan’da performans gösterilecek 10 en iyi şey [önerilen turlarla]

Lefkada, Yunanistan’da performans gösterilecek 10 en iyi şey [önerilen turlarla]

Chania, Girit – Yunanistan Blogtrotters Gezisi: Beş Sens, One Soul

İçindekiler

Leros, Yunanistan’da performans gösterilecek en iyi şeylerin listesi

1. Leros Savaş Müzesi
2. Panteli Kalesi Bakire
3. Panagia Kalesi
4. Deposito di Guerra – Savaş Malzemesi Müzesi
5. Agia Kioura Plajı
6. Bellinis Tower Müzesi
7. Agios Kilisesi Isidoros
8. Dio Liskaria Plajı
9. Panagia Kavouradena
10. Hatzidakis Şaraphanesi
11. Leros, Yunanistan’da Konaklamayı Keşfedin
Leros, Greecebudget Hotel’de nerede kalır
Lüks otel

Londra’dan Leros, Yunanistan’a nasıl gidilir

Leros, Yunanistan’da performans gösterilecek en iyi şeylerin listesi

1. Leros Savaş Müzesi

Leros olarak Yunan tarihinin önemli bir müzesi Yunanistan’ın İtalyan mesleğinde önemli bir işlev oynadı. II. Dünya Savaşı’nda İtalyanlar tarafından kullanılan bir tünelde yer almaktadır. Silahlar, haritalar ve o dönemin üniformaları gibi İkinci Dünya Savaşı’ndan çok sayıda keşif var. Ve, yakın tarihle sunan her tür müze gibi, aynı şekilde, çatışma sırasında hayatını kaybedenlerin yanı sıra konumun oldukça fazla fotoğrafını da tarar.

2. Panteli Kalesi Bakire

Pandeli’den kaleye giden yol, birkaç kilometre yokuş yukarı bir yoldur, ancak üste ulaşmayı hak ettiği bir aracınız olmasa bile, zirveye ulaştığınızdan beri muhteşem manzaralar var, çünkü ada. Yakın Yunan Patmos adalarının yanı sıra Kalymnos’un görünümü muhteşem bir şey. 12. yüzyıl kalesinin kendisi ve kaçırılamaz bir manzara gibi iyi korunmuştur.

3. Panagia Kalesi

Panagia’nın ortaçağ kalesi, leros üzerinde yüksek bir ışıktır ve inanılmaz çok yönlü manzaradan beri ziyaret edilebilir. Kale nispeten iyi restore edilmiş gibi görünüyor. Hemen hemen tüm yerlerden harika bir görünüm ve programın yanı sıra film fırsatlarının yanı sıra büyük bir görüntü var!

4. Deposito di Guerra – Savaş Malzemesi Müzesi

Bu yerde, WW2’nin son yıllarında birbirleriyle ilgilenen dört orduya ait eserler görebilirsiniz. Kişisel eşyalar, kişisel zırh ve onlara katkıda bulunan bir Alman paraşütçünün madalyaları gibi alışılmadık sergiler burada keşfedilebilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, aynı zamanda büyülenemeyeceğiniz ve onun gibi büyülenemeyeceğiniz, olağandışı ve değerli nesnelerle dolu böyle bir toplam koleksiyonu keşfetmek gerçekten sıra dışı.

5. Agia Kioura Plajı

Agia Kioura Plajı da kalabalık değildir. Leros kuzey tarafında bulunan son derece muhteşem bir kumsal. Agia Kioura-Matrona Kilisesi’ne hac ile entegre edilmiştir. Bu plaj turkuaz sularıyla ünlüdür. ancak altyapı olmadan kumdan ve çakıl taşlarından yapılmıştır. Yüzmekten daha fazlası, manzarayı ve gerçekten dikkate değer suyu hak ediyor.

6. Bellinis Tower Müzesi

Bellinis Kulesi kendi içinde büyüleyici bir cazibe. Bir müze olarak, Leros’un geçmişinin farklı unsurlarından ziyaretçilerin ilgisini uyandıracak sergileri birleştiriyor. Burada, geleneksel mutfak eşyalarının yanı sıra üniformalar, tıbbi araçlar, ekipmanlar, farklı savaş eşyaları vb.

7. Agios Kilisesi Isidoros

Pitoresk Agios Kilisesi Isidoros, leros mavisi içinde bir sanat dokunuşudur. Tamamen manzaraya sığar, büyüleyici anlar, rahatlama ve düğün etkinliği ve benzersizliği için vaftiz için uygundur.

8. Dio Liskaria Plajı

Dio Liskaria Plajı, Alinda, Agia Marina ve Krithoni’yi içeren Big Bay’in kenarında bulunur. Alinda plajını geçer geçmez, bu bit cennetini keşfedeceksiniz! Müzik barları ve içeceklerle adadaki en iyi plajlardan biri.

9. Panagia Kavouradena

Panagia Kavouradaina kilisesi Xirokampos bölgesinde bulunur. Leros’taysanız, küçük kiliselerden hoşlanıyorsanız, o zaman bu yere gidin. İki kaya arasında geliştirilen harika bir kilise. Meryem Ana’nın resmi bir yengeç kaliperlerinin içine boyanmıştır, dolayısıyla şapelin adı. Thnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post