TNN: Seyahati Yeniden İnşa Etme: 21. Yüzyıl Barışa Yaklaşım

Hey herkes

National Geographic Explorer, Barış Binici ve Yazar Aziz Abu Sarah, seyahatin sıfırlamaya ihtiyacı olduğunu öne sürüyor.

“Geçiş Sınırları: Bir Gezginin Dünya Barış Rehberi” adlı yeni kitabında Aziz, seyahat gücünden yararlanmanın daha bağlantılı ve huzurlu bir dünya yaratabileceğini öneriyor.

Aziz adaletsizliğe yabancı değil. Radikal intikam arayışından barışçı uzlaşma arayan yolculuğu, küresel bir işin barışçıllık ve bir araya getirilmesi için yenilikçi bir yönteme yol açtı …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi okuyuculara bonus blog yayınlarına erişim sağlayan tek programdır. Üyeler ayrıca ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize erişim, etkinlik tekrarları, aylık hediyeler, tişörtler, özel para tasarruflu seyahat indirimleri ve daha fazlası alır!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz derinlemesine seyahat içeriğini oluşturmaya devam etmemize yardımcı olursunuz!

Hepsinden iyisi, abone olmak maliyetlerinden daha az maliyet!

Bu makaleye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm şaşırtıcı avantajlara erişmek istiyorsanız, Göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden daha fazla çıkmaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nebraska, ABDNebraska, ABD

‘da önerilen düşük maliyetli otellerin tam listesi gitmeden önce, oranları, yerleri ve müthiş incelemeleri içeren öneriler için Nebraska’daki en iyi düşük maliyetli oteller listemize göz atın. Bu kısa makale kesinlikle