NM + Normal Güncelleme: House Edition

Yayınlanan: 3/26/22 | 26 Mart, 2022

Austin’den selamlar! Meksika’dan geri döndüğümü göz önüne alarak, hayat bir kasırga olmuştur. En son yazdığım düşünüldüğünde büyük bir anlaşma meydana geldi. Bu güncelleme gerçekten geçen hafta yükseldi, ancak New York şehrine son dakika gezisi yaptım ve güncellemeyi kaçırdım. (Bunun için üzgünüm!)

Peki neler oluyor?

İlk olarak, çoğunlukla Ukrayna olan biri olarak, atalarımın vatandamda neler olduğu ile derinden üzgünüm. (Evin babamın tarafı bir vil’den geldi …

Hey! Kesinti için üzgünüm ama ….

Sadece abone bir makaleye tökezledi!

(Zaten bir üye? Buraya giriş yapın.)

Bu yazı yalnızca Nomadic Matt Plus üyeleri içindir! NM +, üyemizdeki tek programımız, ziyaretçilere, blog yazılarına fayda sağlamak için erişim kazandırır. Üyeler de aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehberlik, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarları, aylık hediye, tişörtler, özel para tasarrufu sağlayan seyahat indirimleri ve daha fazlasını elde edin!

Nomadic Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha uygun hale getirmek için sadece ton avantajı almazsınız, ancak sevdiğiniz tam seyahat malzemesini üretmeye devam edin!

Hepsinden iyisi, abonelik maliyetleri öğle yemeğinin pahasına daha az!

Bu yazıya (yanı sıra 100+ diğer üye-sadece eşyanın yanı sıra) ve diğer tüm fantastik avantajlara erişmek istiyorsanız, Nomadic Matt Plus’a katılın, bugün seyahatinizden daha fazlasını yapmaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post