TNN: Koronavirüs çağında serbest seyahat yazma

Herkese merhaba!

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden başka bir video paylaşmak istedim. Bu tamamen “koronavirüs çağında serbest seyahat yazma” ile ilgilidir.

Pandemi seyahat medyasında önemli bir sayı yaptı: Birkaç uçuşta mag kepenk, çıkışların serbest bütçeleri donduruldu ve seyahat hırsları yok edildi.

Fakat delilik ortasında hala hevesli/deneyimli serbest seyahat yazarları için fırsatlar var mı? EVET!

Seyahat Gazetecisi ve Editör Trav …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, üyemizin kendiniz gibi okuyuculara blog yayınlarından yararlanmak için erişim sağlayan tek programıdır. Üyeler ayrıca ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize erişim, etkinlik tekrarları, aylık hediyeler, tişörtler, özel para tasarruflu seyahat indirimleri ve daha fazlasını alır!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha uygun hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sevdiğiniz kapsamlı seyahat içeriğini oluşturmaya devam etmemize yardımcı olursunuz!

Hepsinden iyisi, abone olmak maliyetlerinden daha az maliyet!

Bu gönderiye (ve yalnızca 100’den fazla diğer üye makalelere) ve diğer tüm fantastik avantajlara erişim istiyorsanız, Nomadic Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Güney Meksika’yaGüney Meksika’ya

2 aylık gezimizin bir turu “Meksika, tatil köyleri, plajlar ve speedoslardan başka bir şey değil!” “Azteklerin Ülkesi” na bu son seyahatten önce düşünürdük. Meksika’nın görüşlerimizi temel almamız gerekiyordu, 2007’de bir

Önce EF EducationÖnce EF Education

ile çevrimiçi olarak para öğretin, bu günlerde, tüm internette yer alan çok sayıda çevrimiçi öğretim şirketi var. Pek çok scammy okuluyla, kime güveneceğini bilmek zor olabilir. Çin’de bir yıl boyunca